KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 13713732
nr 1371 3732
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Färgkrita, Signerad, daterad 1938,30x43 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 januari 2021
kl 18:43:04
6/1 22:54:18
100 kr
11/1 18:38:04
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund